Kihívás elfogadva!
Helló mindenki!
Ez itt egy kihívás teljesítés (vagy szociológiai, pszichológiai kísérlet, ahogy tetszik).
Kihívlak, hogy kísértsd meg Fortunát 1000 alkalommal. Végy részt 1000 nyereményjátékon!
Mielőtt belefognék a kihívásba előtte szükséges lefektetni pár szabályt. Ezek jelentik majd a keretet, amitől csak szigorúan minősített esetben szabad eltérni! Na de akkor lássuk...
Alapfogalmak:
Esély: minden egyes nyereményjátékban való részvétel egy Esély. Minden akció egy Esélynek minősül, függetlenül attól, hogy hányszor kell játszani vele, hogy a sorsolásba bekerüljön a kihívást teljesítő.
Nyeremény: minden nyertes Esély. Magyarán ha a teljesítő bármit is nyer (tapasztalatot tuti!) a nyereményjátékon, akkor az egy Nyeremény.
Akkor nézzük azt, ahol az Ördög van:
1. Csak olyan nyereményért lehet ringbe szállni, ami valamilyen módon hasznos, értelmes, releváns a kihívást teljesítő számára.
Például: Nekem nincs gyermekem, így nem veszek részt olyan nyereményjátékban, melynek díja egy évre elegendő pelenka. Nem rontom egy kismama esélyeit.
2. Csak olyan termék/termékkategória nyereményjátékán vehet részt, amit amúgy is vásárol a kihívást teljesítő. És olyan mennyiségben vásárolhat, amennyit normál körülmények között is vásárolna a teljesítő.
Például: Édesség fronton a táblacsokit inkább kedvelem, mint a gumicukrot. A vásárlási szokásaimat nem fogom felrúgni, csak mert nyerni lehet. Jah... és táblacsokiból is csak heti (oké..oké... nem kell így nézni!... napi) egyet fogok vásárolni.
3. A nyereményjáték lehet online, offline, postagalamb...
Talán nem is kell magyarázni.
4. Másnak tett nyereményjátékban való szívesség nem számít Esélynek.
Például drága Édesanyám megkér, hogy az én mail címemről is küldjünk már el egy helyes megfejtést, amivel szakácskönyvet lehet nyerni. Hát lehet ilyenkor nemet mondani? Máskülönben ugyanazt a pörit ennénk minden vasárnap.
A folytatásban a kihívás teljesítéséről közvetítek, meg pár kapcsolódó gondolatról. Maradj vonalban, vagy csatlakozz te is!